Головна - головна

 

17-18 грудня 2017 року в м. Біла Церква пройшов перший етап Школи- тренінгу для учасників АТО та членів їх сімей.

Організував дану Школу Білоцерківський офіс Мережі правового розвитку при БМГО «Правова єдність» в рамках проекту «Посилення правової спроможності та соціально-психологічна інтеграція учасників АТО» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». В якості тренера виступила психолог, керівниця Центру підтримки та адаптації військовослужбовців та членів їх сімей Марина Сириця.

Під час першого дня Школи-тренінгу була розглянута тема: «Правила бою в родині. Особливості адаптації демобілізованих військовослужбовців та членів їх родин». Вона є актуальною для родин демобілізованих військовослужбовців. Під час першого дня учасники мали можливість:

· зрозуміти особливості адаптації військовослужбовців, як безпечно адаптувати правила бою в родинну систему;

· розширити знання про особливості переживання різних емоційних станів кожного члена родини

· отримати інструменти взаємопідтримки в родині.

Другий день Школи-тренінгу був присвячений темі: «Як говорити так, щоб тебе почули». Дана тема була цікава людям, що мають труднощі у спілкуванні; хто має відчуття, що його не розуміють та не чують; для кого сварки стали звичним способом взаємодії. На тренінгу учасники мали можливість навчитися:

· Чітко та зрозуміло висловлювати свої думки;

· Говорити про свої почуття та бажання;

· Навчитися різноманітних прийомів вербального та невербального спілкування;

· Отримати практичні інструменти ефективного вирішення конфліктів.

Завдяки налагодженій співпраці з Білоцерківською службою підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей даний захід БМГО «Правова єдність» провела в приміщенні вказаної Служби.

Варто нагадати, що метою реалізовуваного проекту є підвищення рівня правової обізнаності, а також соціальна та психологічна інтеграція учасників АТО та членів їх сімей, а також узагальнення проблемних питань учасників АТО та їх вирішення на рівні держави.

Завдання проекту - сформувати мережу соціально активних громадян у кожному регіоні, які зможуть самостійно захищати свої права, а також допомагати іншим.

В другому етапі Школи-тренінгу (планується проведення в січні) братимуть участь юристи та правозахисники. Про це детальніше згодом.