Головна - головна

БМГО "Правова єдність" реалізовує проект «Посилення правової спроможності та соціально-психологічна інтеграція учасників АТО» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Мета проекту - підвищення рівня правової обізнаності, а також соціальна та психологічна інтеграція учасників АТО та членів їх сімей, а також узагальнення проблемних питань учасників АТО та їх вирішення на рівні держави.

Завдання проекту - сформувати мережу соціально активних громадян у кожному регіоні, які зможуть самостійно захищати свої права, а також допомагати іншим.

Планується в межах проекту проведення Школи-тренінгу для учасників АТО, членів їх сімей, що складається з двох етапів.

Перший етап Школи-тренінгу відбудеться  17-18 грудня на тему «РОЗУМІЮ! ЧУЮ! БАЧУ!» за участю психолога Центру підтримки та адаптації військовослужбовців Марини Сириці.

Захід проходитиме в приміщенні Служби підтримки ветеранів, учасників бойових дій, антитерористичної операції та членів їх сімей за адресою: м. Біла Церква, вул. Торгова площа, 6

Вітається участь в тренінгу учасників АТО разом з чоловіком/дружиною!!!

Якщо Ви бажаєте взяти участь в заході зателефонуйте, будь ласка, за номером (096) 955-39-91 Марина. Попередня реєстрація на тренінг обов’язкова.

В другому етапі Школи-тренінгу (планується проведення в січні) братимуть участь юристи та правозахисники. Про це детальніше згодом.