Головна - головна

 

Протягом 2017 року БМГО «Правова єдність» реалізовувала проект «Поліція та громада разом» , що виконувався в рамках Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

Впродовж березня  2017 року в Білій Церкві проводилося опитування громадян щодо їх задоволеності роботою місцевої поліції. Активісти Білоцерківської міської громадської  організації «Правова єдність» пропонували  містянам заповнити анкету з метою вивчення рівня довіри громадськості до поліції у м. Біла Церква.

В ході опитування була зібрана та проаналізована інформація за різними параметрами, зокрема щодо безпечності міста, визначення безпечних та небезпечних районів міста.

Окрім цього, з липня по вересень 2017 року мешканці міста мали можливість скористатися трьома точками доступу, в яких громадські консультанти-студенти факультету права та лінгвістики БНАУ здійснювали консультування громадян щодо роботи поліції, їх завдань, функцій, структури. Окрім цього, одним із завдань, що стояли перед громадськими консультантами – це був збір інформації щодо безпечних та небезпечних районів міста.

Проаналізувавши всю зібрану інформацію представниками БМГО «Правова єдність» була сформована Мапа безпечних та небезпечних місць міста Біла Церква. З нею Ви маєте можливість ознайомитися, перейшовши за посиланням  goo.gl/4yUvjx.

В ній зеленими позначками позначені безпечні райони міста, синіми – біль-менш безпечні, жовтими – райони, що не є безпечними, а червоними - найнебезпечніші райони міста.
УВАГА!!! Варто зазначити, що дана Мапа була складена виключно на підставі інформації, зібраної БМГО «Правова єдність» під час реалізації проекту «Поліція та громада разом» і зазначені в ній дані можуть відрізнятися від статистичної інформації, що наявна в Білоцерківському відділі поліції.

Copy short URL