Головна - головна

Білоцерківчани долучилися до Всеукраїнського флешмобу з безпеки дорожнього руху. Так, 20 квітня в центрі міста біля міської ради відбулася профілактична акція-флешмоб за участю учнів Білоцерківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №20 , яка спрямована на виховання та підвищення рівня безпеки дорожнього руху серед школярів.

В ході акції працівниками Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області разом із школярами було організовано театралізовано-танцювальне дійство. Головною метою даного заходу було привернути увагу містян до теми безпеки дорожнього руху та поведінки на автошляхах, а також нагадати їм основні правила дорожнього руху. Завданням працівників Білоцерківського відділу поліції було проведення роз`яснювальної роботи як уникнути порушень на дорогах та зберегти своє життя.

Даний захід є лише початком комплексу профілактичних заходів, направлених на покращення безпеки дорожнього руху.

Партнером Білоцерківського відділу поліції в організації даного заходу виступила БМГО «Правова єдність», свідченням чого є подяка представнику організації Малишко Інні Володимирівні за співпрацю. Після активного впровадження громадською організацією в місті Біла Церква Community policing (поліцейської діяльності, орієнтованої на громаду) в рамках проекту «Поліція та громада разом» місцева поліція стала більш наближеною до людей.

Проект «Поліція та громада разом» виконується в рамках Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»