Головна - головна

16 лютого в м. Біла Церква в приміщенні бібліотеки № 8 відбудеться круглий стіл присвячений темі “Громада та поліція разом.

Завданням заходу є презентація проекту, який розпочався в м. Біла Церква та здійснюється в рамках Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження». На круглому столі планується обговорити основні проблеми з питань безпеки, що існують в місті Біла Церква, та виокремити ті, які можна подолати або на вирішення яких можна суттєво вплинути за допомогою спільної роботи громадськості та поліції.

До участі в заході запрошуються представники Білоцерківської міської ради, Білоцерківського відділу поліції ГУНП України в Київській області, Управління освіти та науки Білоцерківської міської ради, інші органи влади, громадські організації, а також всі активні та небайдужі жителі міста, хто готовий брати на себе обов’язки та відповідальність у спільній роботі.

Місце проведення: м. Біла Церква, вул. Леваневського, 55,приміщення бібліотеки№8

Дата: 16 лютого (четвер)

Година: 15.00

Тривалість заходу: 1 година

Досвід розвинених та безпечних країн свідчить про те, що громадська безпека і правопорядок – це предмет спільної роботи поліції та громадськості. В Україні триває реформа правоохоронних органів. Відтак, громади отримують нові обличчя в поліції, людей що натхненні і готові виконувати чесно свою роботу. Однак, часто їх зусилля є недостатніми для того аби кардинально змінити ситуацію щодо існуючих в громаді проблем. З іншого боку, саме активна позиція громади, її співпраця з поліцією та взаємодія – може стати запорукою успіху та зміни, превенцією задля підтримання належного правопорядку.

Додаткову інформацію можна отримати за тел. +380961686085 або надіславши лист на електронну пошту організатора pravova.ednist.bc@gmail.com