Головна - головна

25 січня 2017 року у м. Біла Церква відбувся тренінг для працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги Київської області на тему: " Надання правової допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей: актуальні питання, проблеми та шляхи їх вирішення ".

Організатором заходу став Білоцерківський офіс Мережі правового розвитку, що створений при Білоцерківській міській громадській організації «Правова єдність» в рамках Проекту «Підтримка учасників ГС "Мережа ЦПІК" у напрямку посилення правових можливостей вразливих верств населення та запровадження медіації» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Захід відкрили Кіккас Віктор, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Київській області та Сірик Оксана, директор Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які підкреслили необхідність таких навчальних заходів для працівників місцевих центрів та бюро правової допомоги.

Тренерами виступили Анастасія Корнієнко - юрист, координатор «гарячих ліній» правової допомоги ГО «Юридична сотня» та Лисич Марина, юрист Білоцерківської міської громадської організації «Правова єдність».

Під час навчання були розглянуті такі важливі для практичної роботи з військовослужбовцями, учасниками АТО та членами їх сімей питання:

- Права та державні гарантії учасників АТО та членів їх сімей: актуальні питання та аналіз найпоширеніших проблем.

- Шляхи вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням прав учасників АТО та членів їх сімей.

- Особливості консультування учасників АТО.

- Професійне вигорання: що це таке і як його уникнути?

Учасники заходу активно брали участь у дискусіях, ділилися досвідом із власної практики.

Тренінг проходив за підтримки Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області, Білоцерківського місцевого центру з надання вторинної правової допомог, Білоцерківської міської громадської організації " Правова єдність", громадської спілки " Мережа правового розвитку" та фінансового сприяння Міжнародного фонду " Відродження".

Матеріал підготувала Лисич Марина, юрист БМГО «Правова єдність»