Головна - головна

 

 

 

Традиційною стала активна участь юристів Білоцерківської міської громадської організації «Правова єдність» та студентів юридичної клініки «Право та практика» у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», що проходила з 25 листопада по 10 грудня, а також у Всеукраїнському тижні права. Кінець листопаду - початок грудня особливо значиться чималою кількістю подій: це Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, боротьби з рабством, Міжнародний день волонтера, Міжнародний день боротьби з корупцією тощо. Впродовж цього періоду відповідно до плану заходів правозахисники та студенти відвідали міські бібліотеки та загальноосвітні школи м. Біла Церква із правопросвітницькими заходами. Основним завданням, яке вони ставили перед собою - підвищити рівень правової культури населення, а також поінформованість громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

Кожна з вищеперерахованих дат несе свій біль та вагоме значення для сучасного світу. Розповідаючи про них, юристи та студенти не лише підіймали сучасну проблематику, а й доносили першочергову причину, яка і стала основою для закарбовування у пам’яті світу цих днів. Діти, викладачі, працівники бібліотеки – всі слухачі проймалися важливістю Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Незважаючи на те, що чималий відсоток аудиторії навіть не знав про її існування та проведення , проте слухали із зацікавленістю, відповідально та серйозно реагуючи на всю інформацію, яку  їм доносили. Тема насильства не залишила нікого байдужим і змусила замислитись над причиною виокремлення саме цих подій та відзначення відповідних дат.

Найбільш активно обговорювалися теми боротьби з насильством щодо жінок, міжнародний день волонтера  та міжнародний день боротьби з корупцією, оскільки ці явища є особливо актуальними і на сьогодні.