Головна - головна

 

 

17 червня 2016 року до Центру правової інформації та консультацій в м. Біла Церква прибула делегація з Монголії з ознайомлюючим візитом. До складу делегації увійшли пан Хунан Джайралсайхан (представник "Форуму Відкритого Суспільства" Монголії),  пан Дорджийн Йондожамц (голова юридичного департаменту обласної державної адміністрації м. Улан-Батор) пан Тувшинтулга Алгаа (представник Міністерства юстиції Монголії) та ін..

Гостей цікавило як працює Центр, хто є його відвідувачами, як здійснюється прийом, ведення діловодства,  організаційні моменти, співпраця з органами місцевого самоврядування (фінансування, програма), основні правові проблеми тощо.

Центр правової інформації та консультацій в м. Біла Церква при Білоцерківській міській громадській організації під час організації поїздки був обраний невипадково, адже він один з перших в Україні розпочав надавати безкоштовну правову допомогу і має достатньо досвіду аби поділитися ним з іншими організаціями ( в тому числі і закордонними).

Закордонні гості мають на меті теж відкрити центри, що будуть займатися наданням безкоштовної правової допомоги у своїй країні. На даний час вони курсують по світові і збирають успішні практики, аби втілити їх в життя у себе в країні. Перед візитом до України делегація відвідала Молдову.

 

Гості залишилися задоволеними результатами поїздки до Центру правової інформації та консультацій в Білій Церкві та були особливо вражені гостинністю українців.