Центр правової інформації та консультації - Центр правової інформації та консультації

Центр правової інформації та консультацій при БМГО «Правова єдність» створений у вересні 2007 року та працює за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження” в межах ініціативи “Посилення правових можливостей бідних верств населення”. Детальніше про діяльність мережі Центрів, засади та принципи роботи читайте на сайті www.pravo.prostir.ua в розділі “Центри правової інформації та консультацій”.

Думки, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам та можуть не збігатися з точкою зору Міжнародного фонду "Відродження".

Центр правової інформації та консультацій створений БМГО «Правова єдність» у вересні 2007 року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

В Центрі працюють професійні юристи зі значним досвідом роботи. Також до роботи Організації та Центру на громадських засадах залучені студенти юридичної клініки юридичного факультету Білоцерківського національного аграрного університету в якості помічників юристів.

Центр працює в двох напрямках:

- правова допомога за місцем розташування Центру;

- робота в громадах.

В Центрі можна отримати: інформацію з правових питань; базові юридичні консультації; роз’яснення законодавства; поради щодо можливих шляхів вирішення правових проблем; інформацію про функції органів влади та їх повноваження; інформацію про роботу інших правозахисних та громадських організацій як в Україні так і закордоном.

Робота в громадах:

  1. надання правової інформації, юридичних консультацій;

  2. роз'яснення механізмів вирішення правових проблем;

  3. медіація, позасудове розв'язання спорів;

  4. юридична допомога громадським активістам;

  5. допомога у розв'язанні соціальних конфліктів в громадах.

Безкоштовну правову допомогу можна отримати:

- самостійно звернувшись за адресою Центру (м. Біла Церква, вул. Леваневського, 55, приміщення філії бібліотеки № 8, зупинка «Палац культури «Росава») в такі дні: Понеділок, Середа, П’ятниця, з 10.00 до 17.00 (Вівторок та Четвер дні роботи з документами та виїзна юридична допомога);

- самостійно звернувшись за адресою юридичної клініки: б-р 50 річчя Перемоги, 96, к. 13, приміщення юридичного факультету БНАУ, (зупинка «Готель «Рось») в робочі дні з 15.00 до 17.00 (крім вихідних, святкових та днів канікул);

- звернувшись письмово на поштову адресу Центру: 09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Леваневського, 55, Центр правової інформації та консультацій;

-  на сайті pravo.prostir.ua

Центр правової інформації та консультацій: м. Біла Церква, вул. Леваневського, 55, в приміщенні філії міської бібліотеки № 8.

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript