організаційні заходи - партнерські зустрічі

 

9-10 липня 2012 року в м. Сімферополь в рамках проекту ОБСЄ, спрямованого на удосконалення прозорості та підзвітності організацій громадянського суспільства в Україні, пройшов регіональний семінар (тренінг) з Публічної звітності організацій громадянського суспільства.

Нашу організацію на даному тренінгу представила юрист Центру правової інформації та консультації, заступник куратора юридичної клініки юридичного факультету Білоцерківського національного аграрного університету Маловічко Інна Володимирівна.

Тренінг мав на меті надання представникам відібраних українських регіональних громадських організацій професійних навичок та знань з розробки публічних річних звітів та їх використання як стратегічного документу та механізму покращення співробітництва та діалогу із органами державної влади.

Представники неурядового сектору під час навчальних семінарів ознайомилися з принципами написання публічних звітів, обговорили як якісна публічна звітність може сприяти підвищенню рівня довіри до організацій громадянського суспільства та налагодженню партнерських стосунків між ними та національними або місцевими владними структурами.

 

Тренер семінару Любов Паливода - президент Творчого центру ТЦК.