захищаємо свої права - Різне

Новини антикорупційного законодавства

В Україні з 1 липня 2011 року набрав чинності Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції». Одночасно з ним введені в дію нову Декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Основною метою прийняття нових антикорупційних актів є створення дієвої системи запобігання і протидії корупції, виявлення та подолання її передумов і наслідків, викриття корупційних правопорушень та встановлення жорстких норм щодо відповідальності винних у вчиненні корупційних дій.

Read more...

 
захищаємо свої права - Різне

Медіація: як вирішити спір без суду

Медіація є найбільш м'якою формою альтернативного вирішення суперечок. Під час процедури медіації сторони, що беруть участь в конфлікті, самостійно знаходять взаємовигідне рішення, спираючись на власний досвід та знання і уміння медіатора. Вирішення суперечки повністю залежить від волі тих, що сперечаються.
Медіація (від лат. mediare – бути посередником) – це одна з технологій врегулювання суперечок у позасудовому порядку, за участі третьої сторони – медіатора. Медіатор допомагає сторонам виробити певну угоду щодо суперечки, при цьому сторони повністю контролюють процес ухвалення рішення з врегулювання суперечки і загальні умови.

Read more...

 
захищаємо свої права - Різне

Якщо втрачені документи на майно

Що робити, якщо виявиться, що документи на квартиру, будинок, машину, земельну ділянку зникли?
Відомості про ваше майно та копії документів зберігаються у органах, які їх видавали. В переважній більшості випадків ці документи можливо відновити.
Знайте! Ця процедура платна. Вам доведеться оплатити вартість бланків та вартість послуг, які будуть вам надані органами реєстрації.
Відновлення втрачених документів на нерухомість.

Read more...

 
захищаємо свої права - Різне

Свобода мирних зібрань

Стаття 39 Конституції України гарантує громадянам право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися виключно судом і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку - з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення або захисту прав і свобод інших людей.

Read more...

 
захищаємо свої права - Різне

Як працювати підприємцям-спрощенцям у 2012 році?

Прийняття Податкового кодексу України та внесення до нього змін кардинально вплинуло на діяльність підприємців, котрі обрали спрощену систему оподаткування. В 2012 році та надалі підприємці-спрощенці будуть працювати за новими правилами.
Одне з основних нововведень - поділ підприємців на групи в залежності від доходів та кількості найманих працівників. Введено 4 групи суб‘єктів господарювання, що працюють на єдиному податку: 3 групи – для фізичнихосіб-підприємців та одна – для юридичних осіб.

Read more...

 
More Articles...